UAB "Marijampolės Eoltas" prekiauja originaliais CHAMPION stiklų valytuvais, kurie pasižymi ilgaamžiškumu bei puikiomis valymo savybėmis, tausoja Jūsų automobilio priekinį stiklą. CHAMPION valytuvai-  jau daugiau kaip 70 metų lyderis tarp valytuvų gamintojų.

Champion AEROVANTAGE - korpusiniai valytuvai, užtikrinantys aukštą kokybę, yra saugūs, aerodinamiški ir patvarūs. Šių valytuvų šluotelės gaminamos naudojant modernią valytuvų gamybos technologiją ir pasižymi privalumais, užtikrinančiais gerą ir saugų matomumą automobilyje.

Taip pat CHAMPION kompanija sukūrė alternatyvą plokštiems valytuvams. Šių valytuvų šluotelės gaminamos naudojant modernią valytuvų gamybos technologiją. Champion EASYVISION valytuvų šepetėliai yra universalūs. Easyvision valytuvai turi plokščią, naujovišką aukštos kokybės briauną, kuri sukonfigūruota  taip, jpg valytuvai ne tik puikiai valo, bet ir yra patvarūs ir ilgaamžiai. Naujų technologijų dėka, į valytuvo konstrukciją (rėmą/alkūnę) buvo įdiegtas simetriškas lankstus gumos spoileris, kuris prisitaiko prie keičiamo valytuvo greičio ir palengvina abiejų pusių valytuvų atliekamą tolygią ir gerą valymo funkciją. Easyvision valytuvus galite rinktis iš 14 ilgių. Juos lengva pakeisti, jie pritaikyti tiek senesniems, tiek ir naujesniems automobilių modeliams. Easyvision komplektuojami su keliais perėjimais. šie perėjimai Jums be vargo leis uždėti valytuvus ant bet kokio automobilio.