PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politikos tikslas – informuoti kaip UAB „MARIJAMPOLĖS EOLTAS“ (toliau – Įmonė arba Duomenų valdytojas), juridinio asmens kodas 301806741, buveinės adresas Kauno g. 102, Marijampolė, yra renkami ir tvarkomi duomenų subjektų* asmens duomenys**, paaiškinti, kiek laiko saugomi, kam teikiami, kokias teises turi duomenų subjektai bei kur kreiptis dėl jų įgyvendinimo ar kitais su asmens duomenų tvarkymu susijusiais klausimais.

Atėjant pirmosioms šalnoms, svarbu nepamiršti pasirūpinti savo automobiliu. Tik ne visi žino, kaip tinkamai jį paruošti  žiemai ir kokios gali būti pasekmės to nepadarius.

Kad išvengtumėte, artėjant šalčiams, tokių problemų, kaip durų neatsidarymas, nepataisomas automobilio gedimas ar netgi avarija, pateikiame jums bendrą darbų sąrašą. Čia nurodyti svarbiausi darbai, kuriuos turėtumėte atlikti prieš pirmuosius šalčius. Galbūt šiuos darbus nuspręsite atlikti patys, o galbūt  patikėsite juos  UAB "Marijampolės Eoltas" autoserviso darbuotojams. 

Kelius padengus pirmajam plikledžiui ne vienas vairuotojas ima pagrįstai panikuoti. Mat automobilį su vasarinėmis padangomis vairuoti tampa per slidu ir per daug pavojinga. Nors pagal Lietuvos Kelių eismo taisykles vasarines padangas pakeisti į žiemines griežtai būtina iki lapkričio 10 dienos, tačiau dėl atsargumo tai padaryti patartina vidutinei paros temperatūrai nukritus iki 7 laipsnių šilumos, nes, prasidėjus pirmiesiems šalčiams, geriau nerizikuoti važinėjant vasarinėmis padangomis, turinčiomis kelis kartus mažesnį sukibimą su sniegu ir ledu.

Suplūktas sniegas ar po lijundros spustelėjęs šaltis daugelį kelių paverčia čiuožyklomis. Žiemą net paprasčiausi posūkiai yra pavojingi, pailgėja stabdymo kelias, todėl vairuotojams reikia būti itin atidiems ir pasiruošusiems gamtos spąstams. Staigių manevrų geriau vengti. Pastaraisiais metais lietuviškos žiemos neprognozuojamos: vieną dieną siaučia pūga, kitą jau saulė dangumi ritinėjasi ir sniego nebelieka. Tokie permainingi orai labai apsunkina vairuotojų gyvenimą – niekad nežinai, kokia kelio danga laukia. Mažiau įgudęs vairuotojas staiga pasikeitus važiavimo sąlygoms dažnai nespėja reaguoti ir praranda automobilio kontrolę. Jei mašina važiuoja tiesiai, nieko neatsitiks, bet darant kad ir nedidelį posūkį, stabdant, prasilenkiant su kitu automobiliu, patekus į stiprų vėjo gūsį galima akimirksniu pradėti slysti šonu.

UAB "Marijampolės Eoltas" prekiauja originaliais CHAMPION stiklų valytuvais, kurie pasižymi ilgaamžiškumu bei puikiomis valymo savybėmis, tausoja Jūsų automobilio priekinį stiklą. CHAMPION valytuvai-  jau daugiau kaip 70 metų lyderis tarp valytuvų gamintojų.

Champion AEROVANTAGE - korpusiniai valytuvai, užtikrinantys aukštą kokybę, yra saugūs, aerodinamiški ir patvarūs. Šių valytuvų šluotelės gaminamos naudojant modernią valytuvų gamybos technologiją ir pasižymi privalumais, užtikrinančiais gerą ir saugų matomumą automobilyje.

Pora valytuvų, kasdien valančių jūsų automobilio priekinį stiklą, yra tokia pat svarbi komfortiško ir saugaus vairavimo dalis kaip ir žibintai ar stabdžiai. Tačiau valytuvai jums ištikimai tarnaus tik tuo atbeju, jeigu jiems skirsite nors truputį dėmesio.

 Vidutinis stiklo valytuvo šepetėlio tarnavimo laikas yra nuo 6 mėn. iki 1,5 metų. Per šį laiką valytuvas praranda savo valančiąsias savybes, ima cypauti ir braižyti stiklą. Tačiau neprižiūrimi valytuvai praranda teigiamas savybes žymiai greičiau, o jūs į kelią pradedate žvelgti tarsi pro rūką. Kokios problemos, susijusios su valytuvų priežiūra ir pasirinkimu, kankina vairuotojus?

Automobilių gamintojai siekdami konkurencingos kainos, neaukojant naujausių technologijų, vis dažniau linkę sutaupyti kai kurių mazgų ar detalių tarnavimo resurso sąskaita. Tokio taupymo pasekmė – vis dažnesni automobilių atšaukimai į dilerinius servisus dėl anksčiau laiko susidėvinčių komponentų. Būtent tai ir sąlygoja tvirtesnės konstrukcijos komponentų atsiradimą antrinės autodalių rinkos pasiūloje. Dėl to verta apžvelgti MEYLE-HD produktų konstrukcinius ypatumus.

Panaudotos automobilių dalys – hidrauliniai (tepaliniai) amortizatoriai, akumuliatoriai, degalų, tepalų ir oro filtrai, padangos ir kt. – itin pavojingos aplinkai medžiagos. Netinkamai tvarkomos ir šalinamos sąvartynuose, jos gali kelti pavojų tiek aplinkai, tiek pačių žmonių sveikatai. Automobilių tepalinius amortizatorius, degalų ir tepalų filtrus sudaro metalas ir alyvos ar degalų likučiai. Visuomenės sveikatos specialistų tvirtinimu, gamtoje išmetamos automobilio alyvos ar detalės, kuriose yra alyvos, gali užteršti didžiulius plotus ir paversti juos kone dykvietėmis. Užterštose žemėse kurį laiką nieko nebe – galima auginti. Panaudotuose tepalų filtruose yra alyvos likučių, o juose - ir sunkiųjų metalų, ir dioksinų, ir įvairių aromatinių junginių.

Kviečiame apsilankyti š. m. sausio 4 d. duris atvėrusioje UAB "Marijampolės Eoltas" autodetalių ir auto reikmenų parduotuvėje "VISKAS AUTOMOBILIUI" Mažeikiuose, Algirdo g. 61. Parduotuvė yra net 600 kv/m. Joje  rasite viską savo automobiliui patraukliomis kainomis:

  • gausų autodetalių asortimentą visoms automobilių markėms ir modeliams,
  • didelį autodetalių gamintojų pasirinkimą,
  • kokybiškus tepalus bei didelį pasirinkimą automobilių priežiūros priemonių,
  • gražius ir naudingus aksesuarus automobiliams,
  • Taip pat: platų motociklų detalių ir aksesuarų pasirinkimą, bei priekabų ir jų detalių.

Laukiame Jūsų darbo dienomis 8.00 - 19.00 val., šeštadieniais 8.00 - 14.00 val., sekmadieniais 9.00 - 14.00 val. ALGIRDO G. 61, MAŽEIKIAI.

Tel.: 8-617 02299

El.p.:

     

 

Liepos 1 d. duris atvėrė UAB "Marijampolės Eoltas" autodetalių ir auto reikmenų parduotuvė "VISKAS AUTOMOBILIUI" Šakiuose, Kęstučio g. 19. Parduotuvėje rasite gausų autodetalių asortimentą visoms automobilių markėms ir modeliams, platų padangų ir akumuliatorių pasirinkimą, kokybiškus tepalus bei didelį pasirinkimą automobilių priežiūros priemonių, gražių bei naudingų aksesuarų automobiliams, priekabų detalių. Parduotuvė skirta ne tik automobilių vairuotojams, bet ir motociklininkams. Čia rasite motociklo detalių, priežiūros priemonių bei aksesuarų. 

Laukiame Jūsų darbo dienomis 8.00 - 19.00 val., šeštadieniais 8.00 - 14.00 val. KĘSTUČIO G. 19, ŠAKIAI.

Tel.: 8-614 53480

El.p.: